VRM pareigūnams

Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų bei buvusių pareigūnų reabilitacija:

Vidaus tarnybos sistemos pareigūnai ir buvę pareigūnai į VšĮ LR VRM Poilsio ir reabilitacijos centrą „Pušynas“ nukreipiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2015 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. 1V-762 „Dėl Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų stacionarinės medicininės reabilitacijos, prevencinės ir postvencinės medicininės psichologinės reabilitacijos, sveikatos grąžinamojo, antirecidyvinio gydymo, kai jis apmokamas iš dalies arba neapmokamas iš privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo 2017 m. kovo 20 d. įsakymu Nr. 1V-203.

Apie stcionarinės medicininės reabilitacijos poreikį sprendžia LR VRM Medicinos centro gydytojas arba fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, remdamasis šio įsakymo tvarkos aprašu.

Kokia reabilitacinio gydymo rūšis bus paskirta, kokia bus gydymo trukmė, priklauso nuo paciento būklės ir ligos sunkumo. Pareigūnų registracijos reglamentas.

Dėl registracijos reabilitacijai kreiptis į registratūrą Tel. Nr. (8 460) 41 374 

 

Atvykstantys į centrą vidaus tarnybos sistemos pareigūnai privalo turėti:

  • Išrašą iš medicininių dokumentų (forma Nr. 027/a), kurį užpildo LR VRM Medicinos centro gydytojas, patvirtindamas savo parašu ir antspaudu.
  • Tarnybinį pažymėjimą / pensininko pažymėjimą.
  • Jeigu yra reikalingas elektroninį nedarbingumo pažymėjimą, kurį medicininės reabilitacijos laikotarpiu tęsia Centro gydytojas.

Rezervuokite dabar. Susisiekite jau šiandien!

Jūs jau žinote apie mus, tad leiskite padėti Jums. Mūsų tikslas užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir gydymą.

Všį Respublikinės Klaipėdos ligoninės Palangos reabilitacijos filialas "Pušynas"

 

Adresas: Žvejų g. 1, LT-00137 Palanga

Rekvizitai:
VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė
Adresas: S.Nėries g. 3, LT-92231, Klaipėda
Įmonės kodas: 191340088
PVM mokėtojo kodas: LT91340081

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.

Uždaryti