VRM pareigūnams

Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų bei buvusių pareigūnų reabilitacija:

Vidaus tarnybos sistemos pareigūnai ir buvę pareigūnai į VšĮ LR VRM Poilsio ir reabilitacijos centrą „Pušynas“ nukreipiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2015 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. 1V-762 „Dėl Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų stacionarinės medicininės reabilitacijos, prevencinės ir postvencinės medicininės psichologinės reabilitacijos, sveikatos grąžinamojo, antirecidyvinio gydymo, kai jis apmokamas iš dalies arba neapmokamas iš privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo 2017 m. kovo 20 d. įsakymu Nr. 1V-203.

Apie stcionarinės medicininės reabilitacijos poreikį sprendžia LR VRM Medicinos centro gydytojas arba fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, remdamasis šio įsakymo tvarkos aprašu.

Kokia reabilitacinio gydymo rūšis bus paskirta, kokia bus gydymo trukmė, priklauso nuo paciento būklės ir ligos sunkumo. Pareigūnų registracijos reglamentas.

Dėl registracijos reabilitacijai kreiptis į registratūrą Tel. Nr. (8 460) 41 374 arba į direktoriaus pavaduotoją reabilitacijai A. Šatą Tel. Nr (8 460) 41 375

Atvykstantys į centrą vidaus tarnybos sistemos pareigūnai privalo turėti:

  • Išrašą iš medicininių dokumentų (forma Nr. 027/a), kurį užpildo LR VRM Medicinos centro gydytojas, patvirtindamas savo parašu ir antspaudu.
  • Tarnybinį pažymėjimą / pensininko pažymėjimą.
  • Jeigu yra reikalingas elektroninį nedarbingumo pažymėjimą, kurį medicininės reabilitacijos laikotarpiu tęsia Centro gydytojas.

Pareigūnų, reabilitacijai finansuojamų iš VRM lešų, rezervuojamų vietų 2022-2023 metams kalendorius

2022 m. Vidaus reikalų ministerija skyre finansavima 210-čiai pareigūnų reabilitacijai. Kadangi 2021 m. buvo skirtas nepakankamas finansavimas, dauguma  pareigūnų užsiregistravo 2022  ir 2023 metams. 

Informuojame , kad dėl VRM pavaldžių įstaigų planuojamos pertvarkos, 2023 – 2024 metams dėl pareigūnų reabilitacijos gali būti priimami nauji sprendimai.

 

Viso laisvų vietų skaičius 2022 metams

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Biržėlis

Liepa

Rugpjūtis

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Viso laisvų vietų skaičius 2023 metams

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Biržėlis

Liepa

Rugpjūtis

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Rezervuokite dabar. Susisiekite jau šiandien!

Jūs jau žinote apie mus, tad leiskite padėti Jums. Mūsų tikslas užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir gydymą.

Poilsio ir reabilitacijos centras "Pušynas"

Adresas: Žvejų g. 1, LT-00137 Palanga
Įmonės kodas: 188713890
PVM mokėtojo kodas: LT887138917
Bankas: Luminor
Sąskaitos Nr.: LT364010041800363675

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.

Uždaryti