Projektai

Projektai

Inovatyvių psichosocialinės ir fizinės reabilitacijos metodų, skirtų pažeidžiamoms gyventojų grupėms, diegimas pasienio regione

 

2018 metų pradžioje VšĮ LR Vidaus reikalų ministerijos Poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ parengė projektą „Inovatyvių psichosocialinės ir fizinės reabilitacijos metodų, skirtų pažeidžiamoms gyventojų grupėms, diegimas pasienio regione“. 2018 m. gruodžio 13-14 d. Palmininkuose (Kaliningrado sritis, Rusijos Federacija) vyko 2014-2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per seną programos 3-asis Jungtinio stebėsenos komiteto posėdis, kurio metu projektui buvo skirtas finansavimas.

2019 m. liepos 15 d. Poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ direktorius pasirašė projekto finansavimo sutartį ir kartu su partneriais Valstybine biudžetine sveikatos priežiūros įstaiga „Kaliningrado srities vaikų regioninė ligoninė“ (Rusija) ir VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centru pradėjo jį įgyvendinti.

Projekto Nr. LT-RU-1-024

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2019-07-16 – 2020-09-15

Projekto tikslas: pagerinti psichosocialinės ir fizinės reabilitacijos prieinamumą ir kokybę pažeidžiamoms gyventojų grupėms pasienio regione.

Projekto įgyvendinimo metu Poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“:

  1. Pritaikys poilsio ir reabilitacijos centro infrastruktūrą neįgaliesiems su vežimėliais. Bus suremontuotos 3 gyvenamosios patalpos  ir pritaikytos neįgaliesiems su vežimėliais, bei remontuojamos 3 patalpos pritaikant jas inovatyvių reabilitacijos procedūrų teikimui: hidroterapijai, fizinei reabilitacijai, psichosocialinei reabilitacijai.
  2. Įsigis baldus ir inovatyvią reabilitacijos įrangą individualiai ir grupinei psichologinei terapijai, fizinei reabilitacijai, hidroterapijai, bei kitą medicininę įrangą.
  3. Parengs metodiką „Sensorinė judesio metodika suaugusiems asmenims“.
  4. Apmokys 40 darbuotojų.
  5. Dalyvaus pažintinėje mokomojoje išvykoje pas projekto partnerius Kaliningrade.
  6. Suorganizuos baigiamąją mokslinę konferenciją Palangoje.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Bendra tarptautinio projekto vertė – 434.671,46 EUR, iš jų – Programos finansavimas –391.204,31 EUR. VšĮ LR Vidaus reikalų ministerijos Poilsio ir reabilitacijos centrui „Pušynas“ numatytas finansavimas sudaro 250.965,09 EUR.

Ši informacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už šios informacijos turinį atsako tik VšĮ LR Vidaus reikalų ministerijos Poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

Programos interneto svetainė http://eni-cbc.eu/lr/lt/
„EuropeAid“ interneto svetainė https://ec.europa.eu/europeaid/node/22_en

_____________________________________________________________________________________________________________

2019-11-22 Marijampolėje įvyko praktinis informacinis seminaras

2019 m. lapkričio 22 d. projekto vadovas Arūnas Merkelis ir projekto finansininkė Irena Pauliuvienė dalyvavo 2014-2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos Jungtinio techninio sekretoriato organizuotame informaciniame seminare Marijampolėje. Projekto vadovams ir finansininkams iš Lietuvos ir Rusijos buvo pristatyti projekto viešinimo ir komunikacijos, ataskaitų teikimo reikalavimai, diskutuota biudžeto ir finansų tinkamumo temos.

_____________________________________________________________________________________________________________

2019-11-18 Poilsio ir reabilitacijos centre prasidėjo remonto darbai

Siekiant padidinti poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ teikiamų reabilitacijos paslaugų prieinamumą neįgaliesiems, trijų sanatorijos gyvenamų patalpų, skirtų neįgaliesiems su vežimėliais, remonto darbai jau prasidėjo. Projekto įgyvendinimo metu bus suremontuotos ne tik minėtos, bet ir dar 3 patalpos – jos bus pritaikytos inovatyvioms reabilitacijos procedūroms teikti. Remonto darbus atlieka viešo pirkimo konkursą rangos darbams atlikti laimėjusi UAB „Rangova“.

                

_____________________________________________________________________________________________________________

2019-09-11 įvyko pirmasis projekto partnerių susitikimas Kaliningrade

2019-09-11 VšĮ LR Vidaus reikalų ministerijos Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ direktorius Julius Tomas Žulkus ir direktoriaus pavaduotojas, projekto vadovas Arūnas Merkelis kartu su projekto partnerio VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centro direktore Jūrate Mikutiene bei projekto administratore Renata Bertužyte lankėsi Valstybinėje biudžetinėje sveikatos priežiūros įstaigoje „Kaliningrado srities vaikų regioninė ligoninė“ (Rusija). Pirmojo projekto partnerių susitikimo metu buvo įkurtos projekto valdymo grupės, aptarti ir patvirtinti komunikacijos bei projekto veiklų įgyvendinimo grafikai. Lietuvos partneriams kaliningradiečiai pristatė vaikų ligoninę, parodė patalpas, kurios iš projekto lėšų bus įrengtos naujausia ir pažangiausia reabilitacijos įranga.

               

Rezervuokite dabar. Susisiekite jau šiandien!

Jūs jau žinote apie mus, tad leiskite padėti Jums. Mūsų tikslas užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir gydymą.

Rezervuokite dabar

Poilsio ir reabilitacijos centras "Pušynas"

Adresas: Žvejų g. 1, LT-00137 Palanga
Įmonės kodas: 188713890
PVM mokėtojo kodas: LT887138917
Bankas: Luminor
Sąskaitos Nr.: LT364010041800363675

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.

Uždaryti